CLUB

Claros

NEW MY ESSENTIALS

Logo

NÁJDITE SI PODPRSENKU, KTORÁ SA NAJLEPŠIE HODÍ K VÁŠMU ŠTÝLU

Odteraz sa vaše My Essentials nestarajú len o vás, ale starajú sa aj o planétu. Strihy, ktoré ste vždy milovali, vyrobené z ekologických, udržateľných látok. Funkčné podprsenky, ktoré sa prispôsobia tvaru vášho tela, s novými, extra mäkkými povrchovými úpravami a ramienkami , ktoré nebudú presvitať cez vaše oblečenie. My Essentials je tu pre každú príležitosť.

ws

Podprsenky bez kostíc, bez ramienok so špeciálnymi košíčkami, ktoré sa prispôsobia vášmu telu. Silikónová zadná časť pre lepšie uchytenie.

AMAZING

ws

Vystužené a s kosticami, s košíčkami, ktoré sa prispôsobia tvaru hrudníka. Zvýrazňujú prirodzenú krásu vášho poprsia.

BEAUTIFUL

ws

Trojuholníkové podprsenky bez kostic s penovou výstužou. Pohodlie bez obetovania opory.

CHARMING

ws

Podprsenky bez ramienok s neviditeľnou kosticou a košíčkami, ktoré sa vám prispôsobia a vytvarujú váš hrudník. Odnímateľné ramienka a silikónové zadné ramienka pre lepšie uchytenie.

ELEGANT

ws

Vystužené push-up podprsenky s kosticami. Prirodzene získate jednu veľkosť košíčkov navyše.

GORGEOUS

ws

Bezšvové topy zo strečovej látky s odnímateľnými košíčkami a tepelne zatavenou úpravou. Prispôsobia sa tvaru hrudníka a poskytnú vám slobodu pohybu.

JOYFUL

ws

Trojuholníkové podprsenky bez kostic s penovou výstužou. Pohodlie bez obetovania opory.

LOVELY

ws

Push-up podprsenky s odnímateľnými ramienkami a tvarovanými košíčkami. Silikónová zadná časť pre lepšie uchytenie.

MAGICAL

ws

Trojuholníkové podprsenky bez kostic, bez výstuže. Tvarované košíčky pre podporu a pohodlie.

NATURAL

ws

Podprsenky s kosticami, bez výstuže, s bezšvovými košíčkami, ktoré nebudú vidieť cez oblečenie.Prirodzene tvarujú váš hrudník.

PRETTY

ws

Podprsenky s kosticami, bez výstuže. Špeciálna tkanina pre extra podporu.Zaručená extra podpora a pohodlie.

REAL

ws

Super push-up podprsenky bez ramienok, s odnímateľnými ramienkami a silikónovým zadným dielom pre lepšie uchopenie. Získajte až o dve veľkosti košíčkov.

SUPERB

ws

Push-up trojuholníkové podprsenky, bez kostíc, s neviditeľnými košíčkami, ktoré zväčšia veľkosť košíčkov až o jeden a pol. Centrujú a dvíhajú hrudník.

UNIQUE

ws

Vystužené podprsenky s kosticami a košíčkami, ktoré sa prispôsobia vášmu hrudníku.Multiway ramienka s možnosťou prispôsobenia pre outfity s nízkym chrbtom. Zvýrazňujú prirodzenú krásu vášho poprsia.

VERSATILE

ws

Štýly nohavičiek tanga, klasických nohavičiek,s vysokým pásom s prednou časťou z mikrovlákna a zadnou časťou z neviditeľného tylu. Poskytujú vám podporu a nie je ich vidieť pod oblečením.

HAPPY

Kolekcia My Essentials bola aktualizovaná o recyklované a udržateľné povrchové úpravy, vďaka čomu je súčasťou našej produktovej rady, ktorá je najekologickejšia.Honest by Women'secret sa zrodila zo záväzku voči spoločnosti a planéte. Pracujeme na zlepšovaní našich procesov a výbere udržateľnejších surovín v snahe dosiahnuť produkty šetrnejšie k planéte.

ws
ws

 

 

Späť do obchodu