CLUB

CLAROS

O nás

 

Naša spoločnosť Desing Control Holding a.s, je spoločnosť pôsobiaca v oblasti maloobchodného predaja. Sme tím nadšencov, ktorí sa pohybujú v obchode a módnom priemysle, ale sú zdatní aj v moderných technológiách.

Cieľom našej spoločnosti, bolo priniesť na slovenský trh značky, ktoré sú svetovo uznávané a sú určené pre hromadný trh. Značky, ktoré predstavujú most medzi “fast fashion” a prístupným luxusom. Preto sa zrodila spolupráca s jednou z vedúcich európskych skupín špecializovaných v módnom priemysle. So spoločnosťou Tendam Brands S.A.U. Tendam so svojou 140-ročnou históriou patrí k prestížnym módnym skupinám v Európe a je jedným z popredných maloobchodných predajcov s módou, ktorých história sa datuje až do roku 1880.

Naša spoločnosť na slovenský trh prináša dve z obľúbených značiek skupiny Tendam a to Springfield a women'secret.

 

 

 

Značky skupiny TENDAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo predstavuje značka TENDAM?

 

 

Prečo je pre nás spolupráca so spoločnosťou Tendam zaujímavá?

 
 
 

V rámci spolupráce so spoločnosťou Tendam sme pristúpili aj k prijatiu etického kódexu, ktorý stanovuje hodnoty, zásady a správanie, ktoré spoločnosť vyžaduje od všetkých svojich odborníkov, na základe zásad transparentnosti, integrity, etiky a zodpovednosti. Viac si môžete prečítať v Etickom kódexe.

 

Späť do obchodu