CLUB

Claros

STAROSTLIVOSŤ O LÁTKY

Logo

Sprievodca látkami

Zistite, z čoho je vyrobené vaše obľúbené oblečenie!

ws

Bavlna

Najlepšia prírodná tkanina: svieža, priedušná a odolná. Je to látka volená pre najpohodlnejšie odevy v našej kolekcii, pretože vieme, že je pre vás najvhodnejšia.

 

ws

Bio bavlna

Bio bavlna sa vyrába udržateľným spôsobom, pestuje sa na pôde bez toxických látok, pesticídov a umelých hnojív, pričom sa rešpektuje prirodzená vlastnosť pôdy.

 

ws

Mikrovlákno

Mikrovlákno je veľmi jemné, odolné syntetické vlákno. Výsledkom sú mäkké, odolné a pružné odevy, a preto ho používame ako základ našich podprseniek My Essentials. Má vynikajúcu pružnosť a je extra ľahké.

 

ws

Helanka

Podobné ako čipka, ale vyrobené s hrubšou niťou. Uvidíte ju na mnohých našich podprsenkách a nohavičkách s charakteristickým kvetinovým vzorom.

 

ws

Guipure

Guipure je typ čipky vyrobený z hrubšej priadze. Zvyčajne sa skladá zo vzorov kvetov alebo listov s veľkými otvorenými priestormi medzi nimi.

 

ws

Vločky

Flocking je technika, ktorá pozostáva z nanášania vlákien priamo na podklad pokrytý lepidlom, čím sa dosiahne jemná, elegantná a zamatová textúra. Vaša obľúbenákombinácia: Tyl pokrytý zamatom, ktorý je súčasťou našich najexkluzívnejších kolekcií.

 

ws

Plumetis

Táto ženská a romantická látka je jednoducho bavlnená s vyšitými vzormi vložením nití do tkanej štruktúry. Zvyčajne obsahuje geometrické tvary, kruhové ako sú bodky. Čo je na tom také jedinečné? Nejde o potlač ale o textúrovaný reliéf.

 

ws

Čipka

Detailne prepracovaná otvorená látka s vláknami tvoriacimi vzor. V závislosti od typu použitého čipkovacieho stroja sa získajú rôzne vzory, motívy a povrchové úpravy. Obľúbená a nevyhnutná pre vytvorenie našej najsexi a najdetailnejšej bielizne.

 

ws

Satenový efekt

Aby naše pyžamá a odevy z našich exkluzívnych kolekcií získali viac lesku a jemnejší povrch, aplikujeme saténový efekt, ktorý tiež dodáva látke skvelý lesk a elegantný vzhľad.

 

ws

Fleece

Látka, v ktorej by ste s radosťou strávili celú zimu. Má dobrú pružnosť je teplá, mäkká, príjemná a pohodlná. Je ideálne pre pohodlné pyžamá!

 

Späť do obchodu