CLUB

Claros

#IDOCARE

Logo

HĽADÁME PRIESKUMNÍČKY: Počas histórie ženy preskúmali nespočetné množstvo miest. Teraz je rad na vás, aby ste preskúmali svoje telo. Včasná detekcia je najlepším spôsobom boja proti rakovine prsníka. Samovyšetrenie, mamografia a pravidelné návštevy gynekológa sú životne dôležité pre včasné odhalenie symptómov. Dnes je pravdepodobnosť vyliečenia rakoviny prsníka 85%, ale ak sa zistí v počiatočnej fáze, šanca uzdraviť sa môže byť väčšia.

Viete, ako si urobiť samovyšetrenie?

Aby ste včas odhalili rakovinu prsníka, musíte končekmi prstov urobiť tri kroky:

ws
ws
ws

2 z 10 žien tvrdia, že nikdy neboli u gynekológa. A je v našich rukách, aby sme toto číslo zmenili. Pripojte sa k nám a pomôžte nám šíriť dôležitosť prevencie.

NAŠA POOPERAČNÁ KOLEKCIA

Naše pooperačné podprsenky navrhli špecialisti z Women’secret s odborným poradenstvom od profesionálov z oddelenia onkológie prsníka a gynekológie v Dexeus Mujer v Španielku.

Chceme, aby sa ženy, ktoré podstúpili operáciu rakoviny prsníka, cítili krásne zvonka aj zvnútra. Preto sme vytvorili extra pohodlnú, ženskú a cenovo dostupnú kolekciu.

Zistite viac o našej akcii na sociálnych sieťach, nezabudnite nás označiť na svojich charitatívnych nákupoch a pomôžte nám šíriť túto iniciatívu pomocou hashtagu:

1 Z 8
ŽIEN
TRPIA
V DÔSLEDKU
RAKOVINY
PRSNÍKA

Woman'secret nemôže vyriešiť problém, ale chceme pomôcť, aby bol každodenný život žien, ktoré trpeli touto chorobou, lepší a ľahšie znášaný; aby sa nevzdali svojej ženskosti a zostali samy sebou.

STARÁME SA O PREVENCIU PRE VČASNÉ ZISTENIE RAKOVINY PRSNÍKA. NEBOJTE SA A NAVŠTÍVTE SVOJHO GYNEKOLÓGA.

Viac

Späť do obchodu