CLUB

Claros

Vážený zákazníci svoje darčekové karty (Fyzické, Elektronické) a poukážky (Zámena za body, Registráciu a Newsletter (z kamennej predajne) viete uplatniť aj na našom e-shope!
Neohodnotené

Pánsky batoh

SPRINGFIELD
Veľkosť EUR
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Skladom (2 Ks)
Kód: 200904322-200019986
Značka: SPRINGFIELD
59,99 €
Kategória: Pánska kolekcia SPRINGFIELD Reconsider
Kolekcia: Accessories
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF S-964032-FW22
Béžový batoh z recyklovaného polyesteru s kontrastnými stranami. Zapínanie na klopu s dvojitou prackou a nastaviteľnou šnúrkou. Stredové a predné vonkajšie vrecká. Bočné vrecká na fľašu s vodou. Vystužené vnútro na ochranu notebooku a vrecko na dokumenty na zips. Vystužené popruhy pre väčšie pohodlie a zadné vrecko na notebook. Rozmery 44 x 28 cm. RECONSIDER kolekcia.

R[ECO]NSIDER

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať trvalo udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemickými a energeticky úspornými technológiami vo svojich výrobných procesoch.

Podšívka z recyklovaného polyesteru

Recyklovaný polyester sa vyrába z odpadu, ako sú plastové fľaše a textilný odpad. Úspora energie, chemikálií a vody. Recyklácia pomáha šetriť prírodné zdroje a znižuje množstvo odpadu.




MATERIÁL: 100% POLYESTER

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

SPRINGFIELD je značka súčasného životného štýlu s koreňmi v ikonických odevoch so silným základom v udržateľnosti a inováciách. Naše kolekcie predstavujú už od roku 1988 nositeľnú, cenovo dostupnú módu pre mužov aj ženy a ich každodenný život.

V roku 2018 sa zrodilo označenie R[ECO]NSIDER, kvôli nášmu záujmu o planétu a našej túžbe byť zodpovednejší k životnému prostrediu. Našim záväzkom je vyrábať udržateľnejším a ekologickejším spôsobom, ktorý pomôže udržať naše moria a rieky bez odpadu, zalesniť odlesnené oblasti a obnoviť celé ekosystémy, ktoré sú domovom mnohých druhov.

Chceme prispieť k budovaniu lepšej budúcnosti výrobou odevov, ktoré sú stále udržateľnejšie, či už používaním organických alebo recyklovaných surovín alebo technológií, ktoré v našich procesoch konečnej úpravy odevov šetria vodu, energiu a chemikálie, napríklad:

  • používanie prírodných a recyklovaných vlákien,
  • program H2O zameraný na používanie laserových a ozónových technológií v procesoch dokončovania džínsov. 

Inovácie v tkaninách tiež viedli značku k vytvoreniu radu džínsov ZERO GRAVITY a KEEP IT WARM ! kabátov.

V súčasnosti sa SPRINGFIELD nachádza vo viac ako 60-tich krajinách s obchodnou sieťou 853 predajných miest po celom svete. Čoskoro nájdete  predajňu SPRINGFIELD v Eperia Prešov.

  

 

Späť do obchodu