CLUB

Claros

Neohodnotené

Pánske Slim rifle

SPRINGFIELD
Veľkosť EUR
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Skladom (1 Ks)
Kód: 200906936-200030816
Značka: SPRINGFIELD
39,98 € –30 % 27,98 €
Kategória: Novinky ! Pánska móda SPRINGFIELD
Kolekcia: DENIM JULY
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!
P_175671186FM.JPG
39,98 € –30 %

REF S-1756711-FW23
Strečové 5-vreckové džínsy úzkeho strihu vyrobené z ľahkej džínsoviny. Malý štítok z mikrovlákna na vrecku na mince. Tmavé pranie, jemne ošúchaný vzhľad s škrabancami a záhybmi vpredu. Povrchová úprava ECO-WASH vyrobená pomocou trvalo udržateľných účinných umývacích technológií a ekologických chemikálií. Používaním týchto trvalo udržateľných technológií znižujeme spotrebu vody, chemikálií a energie. Zapínanie na zips. RECONSIDER projekt.

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemikáliami a technológiami na úsporu energie vo svojich výrobných procesoch.
MATERIÁL: 98% BAVLNA 2% ELASTÁN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

SPRINGFIELD je značka súčasného životného štýlu s koreňmi v ikonických odevoch so silným základom v udržateľnosti a inováciách. Naše kolekcie predstavujú už od roku 1988 nositeľnú, cenovo dostupnú módu pre mužov aj ženy a ich každodenný život.

V roku 2018 sa zrodilo označenie R[ECO]NSIDER, kvôli nášmu záujmu o planétu a našej túžbe byť zodpovednejší k životnému prostrediu. Našim záväzkom je vyrábať udržateľnejším a ekologickejším spôsobom, ktorý pomôže udržať naše moria a rieky bez odpadu, zalesniť odlesnené oblasti a obnoviť celé ekosystémy, ktoré sú domovom mnohých druhov.

Chceme prispieť k budovaniu lepšej budúcnosti výrobou odevov, ktoré sú stále udržateľnejšie, či už používaním organických alebo recyklovaných surovín alebo technológií, ktoré v našich procesoch konečnej úpravy odevov šetria vodu, energiu a chemikálie, napríklad:

  • používanie prírodných a recyklovaných vlákien,
  • program H2O zameraný na používanie laserových a ozónových technológií v procesoch dokončovania džínsov. 

Inovácie v tkaninách tiež viedli značku k vytvoreniu radu džínsov ZERO GRAVITY a KEEP IT WARM ! kabátov.

V súčasnosti sa SPRINGFIELD nachádza vo viac ako 60-tich krajinách s obchodnou sieťou 853 predajných miest po celom svete. Čoskoro nájdete  predajňu SPRINGFIELD v Eperia Prešov.

  

 

Späť do obchodu