CLUB

CLAROS

Neohodnotené

Zateplená bunda

SPRINGFIELD
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (1 Ks)
Kód: 200904328-200020023
Značka: SPRINGFIELD
€89,99 –50 % €44,98
Kategória: OUTDOOR
Kolekcia: OUTDOOR
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF S-954294-FW22
Prešívaná bunda z vodoodpudivej ripstop nylonovej tkaniny bez obsahu PFC s tepelnou výplňou THERMOLITE T-DOWN ECOMADE. S kapucňou, zapínaním na zips, bočnými a náprsnými vreckami na zips, elastickým spodným lemom a manžetami a detailmi s reflexnou potlačou.Projekt Reconsider.

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemikáliami a technológiami na úsporu energie vo svojich výrobných procesoch.

Recyklovaná polyesterová izolácia thermolite ecomade

Náplň Thermolite EcoMade je vyrobená z odpadu vrátane 100% recyklovaných PET fliaš, je vodotesnejšia, rýchlejšie sa zotavuje a je priedušnejšia a teplejšia ako tradičná výplň. Recyklovaný polyester šetrí energiu, chemikálie a vodu. Recyklácia pomáha šetriť prírodné zdroje a znižuje množstvo odpadu.

Vodoodpudivá látka bez PFC

Vodoodpudivá úprava bez halogénových zlúčenín a alkylfenoletoxylátov (PFC). Priedušná a odolná viac ako 30 praniam. Na ochranu vás a životného prostredia.




MATERIÁL: 100% POLYESTER

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

SPRINGFIELD je značka súčasného životného štýlu s koreňmi v ikonických odevoch so silným základom v udržateľnosti a inováciách. Naše kolekcie predstavujú už od roku 1988 nositeľnú, cenovo dostupnú módu pre mužov aj ženy a ich každodenný život.

V roku 2018 sa zrodilo označenie R[ECO]NSIDER, kvôli nášmu záujmu o planétu a našej túžbe byť zodpovednejší k životnému prostrediu. Našim záväzkom je vyrábať udržateľnejším a ekologickejším spôsobom, ktorý pomôže udržať naše moria a rieky bez odpadu, zalesniť odlesnené oblasti a obnoviť celé ekosystémy, ktoré sú domovom mnohých druhov.

Chceme prispieť k budovaniu lepšej budúcnosti výrobou odevov, ktoré sú stále udržateľnejšie, či už používaním organických alebo recyklovaných surovín alebo technológií, ktoré v našich procesoch konečnej úpravy odevov šetria vodu, energiu a chemikálie, napríklad:

  • používanie prírodných a recyklovaných vlákien,
  • program H2O zameraný na používanie laserových a ozónových technológií v procesoch dokončovania džínsov. 

Inovácie v tkaninách tiež viedli značku k vytvoreniu radu džínsov ZERO GRAVITY a KEEP IT WARM ! kabátov.

V súčasnosti sa SPRINGFIELD nachádza vo viac ako 60-tich krajinách s obchodnou sieťou 853 predajných miest po celom svete. Aktuálne nájdete  predajnu SPRINGFIELD v Novum Prešov.

  

 

Späť do obchodu