Neohodnotené

Zateplená bunda

SPRINGFIELD
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (1 Ks)
Kód: 200904416-200020521
Značka: SPRINGFIELD
€89,99 –50 % €45
Kategória: Pánska kolekcia SPRINGFIELD Reconsider
Kolekcia: SPORT JACKETS
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF S-954278-FW22
Prešívaná bunda z vodoodpudivého polyesteru bez obsahu PFC s tepelnou výplňou SORONA® AURA. Má kapucňu, nastaviteľný spodný lem, zapínanie na zips, vrecká na zips, náprsné vrecko, vnútorné vrecko a ozdobný štítok. Projekt RECONSIDER

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemikáliami a technológiami na úsporu energie vo svojich výrobných procesoch.

SORONA AURA PLNENÝ RECYKLOVANÝ POLYESTER

Naša termo výplň SORONA AURA obsahuje minimálne 30 % vlákien SORONA, vďaka čomu je teplejšia, ľahšia a ľahšie umývateľná a tiež znižuje obsah polyesteru, keďže je čiastočne zložená z polyméru, ktorý pochádza z kukurice. SORONA AURA miešame so 100% recyklovaným polyesterom z fliaš a textilného odpadu. Recyklovaný polyester šetrí energiu, chemikálie a vodu. Recyklácia pomáha chrániť prírodné zdroje a znižuje hromadenie odpadu.

Vodoodpudivá látka bez PFC

Vodoodpudivá úprava bez halogénovaných zlúčenín a alkylfenoletoxylátov (PFC). Priedušná a odolná viac ako 30 praniam. Na ochranu vás a životného prostredia.


MATERIÁL: 100% POLYESTER

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu