Neohodnotené

Sveter so žakárovými okrajmi

SPRINGFIELD
Veľkosť (EUR)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (2 Ks) Skladom (1 Ks) Zvoľte variant
Kód: 200904731-200021867 200904731-200021871 Zvoľte variant
Značka: SPRINGFIELD
€49,99 –70 % €15
Kategória: Novinky ! Dámska móda SPRINGFIELD
Kolekcia: BETS ENTRY 8
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF S-1334608-FW22
Sveter s dlhým rukávom a vysokým golierom, žakárovým vzorovaným lemom vpredu aj vzadu, rebrovaným výstrihom, manžetami a spodným lemom. Obsahuje recyklovaný polyester.

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemikáliami a technológiami na úsporu energie vo svojich výrobných procesoch.

Recyklovaný polyester

Recyklovaný polyester sa vyrába z odpadu, ako sú plastové fľaše alebo textilný odpad. Šetrite energiu, chemikálie a vodu. Recyklácia pomáha šetriť prírodné zdroje a znižuje hromadenie odpadu.
MATERIÁL: 57% POLYESTER 27% AKRYL13% NYLON 3% ELASTÁN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

SPRINGFIELD je značka súčastného životného štýlu s koreňmi v ikonických odevoch so silným základom v udržateľnosti a inováciách. Naše kolekcie predstavujú už od roku 1988 nositeľnú, cenovo dostupnú módu pre mužov aj ženy a ich každodenný život.

V roku 2018 sa zrodilo označenie R[ECO]NSIDER, kvôli nášmu záujmu o planétu a našej túžbe byť zodpovednejší k životnému prostrediu. Našim záväzkom je vyrábať udržateľnejším a ekologickejším spôsobom, ktorý pomôže udržať naše moria a rieky bez odpadu, zalesniť odlesnené oblasti a obnoviť celé ekosystémy, ktoré sú domovom mnohých druhov.

Chceme prispieť k budovaniu lepšej budúcnosti výrobou odevov, ktoré sú stále udržateľnejšie, či už používaním organických alebo recyklovaných surovín alebo technológií, ktoré v našich procesoch konečnej úpravy odevov šetria vodu, energiu a chemikálie, napríklad:

  • používanie prírodných a recyklovaných vlákien,
  • program H2O zameraný na používanie laserových a ozónových technológií v procesoch dokončovania džínsov. 

Inovácie v tkaninách tiež viedli značku k vytvoreniu radu džínsov ZERO GRAVITY a KEEP IT WARM ! kabátov.

V súčasnosti sa SPRINGFIELD nachádza vo viac ako 60-tich krajinách s obchodnou sieťou 853 predajných miest po celom svete. Aktuálne nájdete  predajnu SPRINGFIELD v Novum Prešov.

  

 

Späť do obchodu