Neohodnotené

Straight jeansy

SPRINGFIELD
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (1 Ks) Skladom (1 Ks) Zvoľte variant
Kód: 200903989-200018713 200903989-200018714 Zvoľte variant
Značka: SPRINGFIELD
€40
Kategória: DENNIM
Kolekcia: BETS ENTRY 4
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF S-6844519-FW22
Straight jeansy rovného strihu s prednými a zadnými vreckami so zapínaním na gombík a zips. Prehodnotenie projektu: Náš inovatívny umývací systém znižuje množstvo spotrebovaných chemikálií, vody a energie v porovnaní s konvenčnými spôsobmi prania.

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemikáliami a technológiami na úsporu energie vo svojich výrobných procesoch.

Členovia Better Cotton

Sme hrdí na to, že sme členom Better Cotton. Výberom našich bavlnených produktov podporujete našu investíciu do misie Better Cotton. Naším cieľom je, aby sa 50 % našej bavlny do roku 2025 získavalo prostredníctvom Better Cotton, čím sa podporí zodpovednejšie pestovanie bavlny. Cieľom Better Cotton je transformovať produkciu bavlny na celom svete vývojom Better Cotton ako udržateľnej komodity. Tento produkt bol získaný prostredníctvom systému hmotnostnej rovnováhy, a preto nemusí obsahovať Better Cotton. Viac sa dozviete na bettercotton.org/massbalance

Better Cotton


MATERIÁL: 99% BAVLNA 1% ELASTÁN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu