CLUB

CLAROS

Neohodnotené

Prešívaná bombera s odnímateľnou kapucňou

SPRINGFIELD
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (2 Ks) Skladom (2 Ks) Skladom (1 Ks) Zvoľte variant
Kód: 200904327-200020008 200904327-200020010 200904327-200020011 Zvoľte variant
Značka: SPRINGFIELD
€89,99 –50 % €44,98
Kategória: Muž
Kolekcia: URBAN
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF S-954291-FW22
Prešívaná bomber bunda z vodoodpudivého nylonu bez obsahu PFC s tepelnou výplňou z recyklovaného polyesteru. Odnímateľná froté kapucňa s vreckami a zapínaním na zips, pružný džersejový lem a manžety, vnútorné vrecko a ozdobný detail štítku. Projekt RECONSIDER.

R[ECO]NSIDER

Springfield RECONSIDER spája svoj záväzok vyrábať udržateľné produkty s použitím recyklovaných, organických a trvalo udržateľných surovín, s vodou, chemikáliami a technológiami na úsporu energie vo svojich výrobných procesoch.

Izolácia z recyklovaného polyesteru

Recyklovaný polyester sa vyrába z odpadu, ako sú plastové fľaše a textilný odpad. Úspora energie, chemikálií a vody. Recyklácia pomáha šetriť prírodné zdroje a znižuje množstvo odpadu.

Vodoodpudivá látka bez PFC

Vodoodpudivá úprava bez halogénových zlúčenín a alkylfenoletoxylátov (PFC). Priedušná a odolná viac ako 30 praniam. Na ochranu vás a životného prostredia.
MATERIÁL: 89% NYLON % POLYESTER 4% BAVLNA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

SPRINGFIELD je značka súčasného životného štýlu s koreňmi v ikonických odevoch so silným základom v udržateľnosti a inováciách. Naše kolekcie predstavujú už od roku 1988 nositeľnú, cenovo dostupnú módu pre mužov aj ženy a ich každodenný život.

V roku 2018 sa zrodilo označenie R[ECO]NSIDER, kvôli nášmu záujmu o planétu a našej túžbe byť zodpovednejší k životnému prostrediu. Našim záväzkom je vyrábať udržateľnejším a ekologickejším spôsobom, ktorý pomôže udržať naše moria a rieky bez odpadu, zalesniť odlesnené oblasti a obnoviť celé ekosystémy, ktoré sú domovom mnohých druhov.

Chceme prispieť k budovaniu lepšej budúcnosti výrobou odevov, ktoré sú stále udržateľnejšie, či už používaním organických alebo recyklovaných surovín alebo technológií, ktoré v našich procesoch konečnej úpravy odevov šetria vodu, energiu a chemikálie, napríklad:

  • používanie prírodných a recyklovaných vlákien,
  • program H2O zameraný na používanie laserových a ozónových technológií v procesoch dokončovania džínsov. 

Inovácie v tkaninách tiež viedli značku k vytvoreniu radu džínsov ZERO GRAVITY a KEEP IT WARM ! kabátov.

V súčasnosti sa SPRINGFIELD nachádza vo viac ako 60-tich krajinách s obchodnou sieťou 853 predajných miest po celom svete. Aktuálne nájdete  predajnu SPRINGFIELD v Novum Prešov.

  

 

Späť do obchodu