CLUB

Neohodnotené

Balenie 2 kozmetických puzdier s orientálnou potlačou

WOMEN'SECRET
Veľkosť ?
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (4 Ks)
Kód: 200908392-200037093
Značka: women'secret
€29,99
Kategória: Kozmetické taštičky women'secret
Kolekcia: MIX AND MATCH ORIENTAL
Informácia: Farba uvedená v popise nemusí zodpovedať realnému zobrazeniu!

REF W-4847843-SS24
Balenie 2 kozmetických puzdier: väčšie priehľadné puzdro s orientálnou kvetinovou potlačou, zapínanie na chlopňu a strapce; a jeden menší vo vnútri s ružovou kvetinovou potlačou, ideálny na nosenie všetkých vašich kozmetických nezbytností. - Rozmery: 21 x 30 x 12 cm a 15 x 20 x 6 cm.


MATERIÁL: 70% PVC 30% POLYESTER

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Women‘secret je špecialista na ženský vesmír. Značka vytvorená ženami a pre ženy. Zameriava sa na vývoj globálnej značky, ktorá je schopná zmiešať prestíž, ženskosť, súčastnosť a dobrú cenu.

Women‘secret je španielska značka spodnej bielizne, domáceho oblečenia a plaviek pre súčasnú ženu. Už od roku 1993 vytvára nové nápady, ktoré uľahčujú a spríjemňujú život ženám. Niekedy vyvolávajú emócie a niekedy poskytujú riešenia. No vždy spájajú eleganciu, ženskosť, pohodlie a kvalitu.

Women'secret sa zaväzuje k budúcnosti šetrnej k životnému prostrediu a snaží sa zlepšovať procesy a vyberať udržateľnejšie suroviny pre svoje produkty a kolekcie. V roku 2021 uviedla na trh nový rad odevov vyrobených z organickej bavlny a recyklovaných materiálov Honest by Women'secret, ktorý predstavuje ďalší krok v starostlivosti a rešpektovaní ekosystému našej planéty.

Už 25 rokov si Women´secret udržiava silný záväzok voči spoločnosti a príčinám súvisiacim s problémami, ktoré sú obzvlášť dôležité a týkajú sa žien. Pred piatimi rokmi sa tak zrodil v Španielsku spoločný projekt s Dexeusom Mujerom, vďaka ktorému pomáhajú normalizovať každodenný život žien, ktoré mali rakovinu prsníka.

Dnes má Women'secret zastúpenie vo viac ako 70 krajinách. Aktuálne nájdete Women'secret v Novum Prešov a AUPARK Bratislava.

 

 

Späť do obchodu